Объявление Продам газонокосилку Klippo Gräsklippare Klippo с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
газонокосилка Amazone GH02 120 Amazone GH02 120 1 206 € Газонокосилка 2000 1200 мм Дания, Fyn
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo
Продано
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 2
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 3
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 4
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 5
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 6
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 7
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 8
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 9
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 10
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 11
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 12
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 13
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 14
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 15
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 16
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 17
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 18
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 19
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 20
газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo изображение 21
1/21
Марка:  Klippo
Модель:  Gräsklippare Klippo
Год выпуска:  1996
Собственный вес:  38 кг
Место расположения:  Швеция Karlstad
Дата размещения:  5 июл. 2024 г.
Номер в стоке продавца:  2036991
Аукцион:  1
Дата окончания:  2024-07-09 11:20
Описание
Габаритные размеры:  Длина - 1.3 м, ширина - 0.52 м
Двигатель
Топливо:  бензин
Состояние
Состояние:  б/у

Дополнительная информация — Газонокосилка Klippo Gräsklippare Klippo

Шведский
Kommentar om användning:Användes för ca. 10 år sedan.
Fungerade vid senast användning. Är inte Funktionstestad sedan senaste användning.
Förvarats inomhus.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar:Saknar några klipps.
Slitage, skav och repor förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service genomfördes senast vid senaste användningen.
Längd (m): Ca. 130 cm
Bredd (m): Ca. 52 cm
Газонокосилки Klippo
Найдено: 2 объявления
Показать
Подписаться