Объявление Продам трактор колесный Massey Ferguson 8S.305 Dyna-VT с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/101
Марка:
Massey Ferguson
Модель:
8S.305 Dyna-VT
Тип:
трактор колесный
Год выпуска:
2022
Наработка:
80806 м/ч
Грузоподъемность:
7300 кг
Полная масса:
16000 кг
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
3 июн. 2024 г.
Номер в стоке продавца:
1986683
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-06-11 11:06
Описание
Габаритные размеры:
5.375 м × 2.55 м × 3.77 м
Двигатель
Мощность:
306 л.с. (225 кВт)
Топливо:
дизель
Оси
Первая ось:
VF 600/70R30
Задняя ось:
VF 710/70R42
Кабина
Кондиционер:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
Состояние
Состояние:
б/у
1 ägare sedan nyKända anmärkningar och fel:ReporReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsKända reparationer och lagningar:Däck nya vinter 2022/23, rullat ca. 400 hService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Servad på verkstad vinter 2023/24 vid ca. 600 h
Däckmodell: Trelleborg
Antal nycklar: 1 st
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20220721
växellåda: Steglös Dyna-VT
Registrerad hos Transportstyrelsen
CE-märkt
Frontlyft 4800 kg
Kopplingsfri fram och back
PTO/Kraftuttag fram
PTO/Kraftuttag bak
Framaxelfjädring
Fri retur Även fram
LS Hydraulik
Luftbromsar
Ledbelysning
GPS/Autostyrning Trimble med sektionsstyrning
Motorvärmare
Backkamera
Bromsuttag Luft(duomatic) och hydrauliskt
Dubbelverkande hydrauluttag fram 2 st
Dubbelverkande hydrauluttag bak 4 st
Trepunktslyft
Hitchkrok
Jordbruksdrag
Tryckstång
Isubus
Elektrisk och eluppvärmda backspeglar
Vattenavskiljare med extra bränslefilter
Elektrisk parkeringsbroms
Hydraulpump CCLS 205 L/minut
Solskydd fram
bak och sidor